PRZEGRODY BAGAŻOWE - KRATKI SAMOCHODOWE. PRODUKCJA I MONTAŻ.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży produkcji i montażu samochodowych przegród bagażowych. Produkujemy przegrody do wszystkich modeli i marek pojazdów. Wykonujemy kratki dla dealerów i firm motoryzacyjnych oraz dla prywatnych odbiorców.Przy produkcji i montażu przegród bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby naszych klientów. Wykonywana przez nas usługa umożliwia odliczanie vat-u od zakupu paliwa.

Świadczymy usługi montażu kratek w pojazdach będących pojazdami ciężarowymi, w samochodach sprowadzonych z zagranicy, jak również w samochodach osobowych w celu dokonania rejestracji pojazdu jako ciężarowy.

Produkowane przez nas przegrody spełniają wymagania nałożone przez ustawowdawcę dla kratek montowanych do pojazdów ciężarowych. Posiadamy uprawnienia do przerabiania nadwozi samochodowych. Pojazdy, w których dokonujemy montażu samochodowych przegród bagażowych są przystosowywane zgodnie z przepisami do wydania zaświadczeń VAT-1 oraz VAT-2.

W pojazdach, które przekwalifikowywane są zgodnie z przepisami VAT na samochody ciężarowe (VAT-1) wykonujemy kompleksową usługę polegającą na demontażu zbędnych elementów wyposażenia, montażu przegrody oraz podłogi lub kuwety bagażowej. Wykonane prace potwierdzone są odpowiednimi zaświadczeniami, wymaganymi przy przekwalifikowaniu pojazdu na ciężarowy.

Montujemy także kratki do przewozu psów w bagażniku.
© Copyright 2014